pondělí 23. září 2013

Girls don't poop! Aneb dnes trochu z jiného soudku

Milé slečny,

dnes vám přináším článek trochu z jiného soudku. Jedná se o pomůcku, která by měla usnadnit a zpříjemnit život mnoha lidem. Jistě čekáte nějaké náčiní do kuchyně nebo jakoukoli takovou věcičku. Nikdo jistě netušíte, že se jedná o "kouzelný" voňavý sprej. A ne jen tak ledajaký. Není to voňavka nebo osvěžovač vzduchu do bytu či do automobilu. Už vás nebudu napínat. Jedná se o sprej, který zamaskuje vykonanou lidskou potřebu. Nevěříte? Vážně :D Nedělám si tu z nikoho srandu, ale jakmile jsem na to na internetu narazila, musela jsem vám o tomto spreji říct. Nemám ho, nevím, jestli funguje, ale nápad je to podle mě naprosto geniální! A pokud funguje, tak o to víc!

zdroj google.com
zdroj google.com


Jedná se o sprej s názvem Poo Pourri (Ano, výstižné :D). Sprej se má nastříkat do mísy "předtím než jdete" a pak má být prý cítit jen osvěžující vůně květin. Těžko říct, zda to funguje, ale na internetu je spousta chvály. Respektive 99% recenzí je kladných. Tak na tom asi něco bude :).

Koukněte jak to údajně funguje a k čemu je to vlastně dobré:
(pokud hůř rozumíte, zapněte si na youtube k videu anglické titulky :))

Tak co na to říkáte? :)))

Mějte se krásně!

2 komentáře:

Těším se na vaše komentáře! :-* Když budete chtít použít některé z mých fotek nebo se na něco zeptat, tak mě prosím kontaktujte na misinkoutek@gmail.com :)