pondělí 29. července 2013

ZOO Lešná

Milé slečny,

po delší době jsme zavítali do Zlínské ZOO Lešná a byla jsem hrozně moc unešená. Počasí vyšlo (bylo trochu tepleji, ale co už :)), zvířátka se nám ukázala téměř všechna a prostě celkově jsme si to s přítelem moc užili! Hned bych jela zase! :) Byli jste v této ZOO?


Jinak co říkáte na to úmorné teplo? Já už to nezvládám... Jsem taková přinachlazená z neustálého střídání teplot z klimatizace, mimo klimatizaci a pořád dokola... Už ať je trochu chladněji!

Mějte se hezky a neupečte se! :)

6 komentářů:

 1. Ti sloni jsou živí? :-D Vypadají jako figuríny.. v této zoo jsem ještě nebyla, ale vždycky jsem moc chtěla.. tak snad někdy :-)
  Teplo je k vzteku :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Tuhle Zoo mám moc ráda :-) ty vedra už jsou vážně moc, a jak říkáš, to střídání z klimatizace ven.. no vidím to na angínu :D
  Zvu tě ke mě na GA :) http://hollybword.blogspot.cz/2013/07/1-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. Tam jsem ještě nebyla,chtělo by to napravit. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Bola som tam asi pred 2 rokmi a veľmi sa mi tam páčilo. Konečne ZOO, kde zvieratá nie sú v klietkach, ale ako keby vo výbehoch a majú viac miesta. :)

  OdpovědětVymazat
 5. jé, tam musí byť krásne!

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat

Těším se na vaše komentáře! :-* Když budete chtít použít některé z mých fotek nebo se na něco zeptat, tak mě prosím kontaktujte na misinkoutek@gmail.com :)