úterý 25. června 2013

Alonso Mateo + ukončení GA

Milé čtenářky(čtenáři),

dnes trochu z jiného soudku. Ráda bych vám ukázala pětiletého chlapce, který se obléká lépe, než většina dospělých mužů. Je jasné, že se tak neobléká úplně tak on, ale obléká ho tak maminka. Která ovšem nepochybně má hodně dobrý vkus a chlapce to očividně hodně baví. Tímto chlapcem je Alonso Mateo (instagram). Ten má fakt styl! Málokteré děti vypadají tak jako on a myslím, že je dost důležité, aby děti chodily oblékané pěkně a stylově. To, že jsou to děti přece neznamená, že musí chodit méně stylově oblékané než jejich rodiče :). No posuďte samy :) Mně se takový styl opravdu moc líbí a maminka je opravdu frajerka! :) fotografie jsou z obrázků google heslo: Alonso Mateo 
Přeji vám hezký (bohužel deštivý) den :)

PS:Zítra ukončím GIVEAWAY, takže dnes je poslední možnost se zúčastnit! Příspěvky ze zítřka už nebudu do slosování počítat ;)

6 komentářů:

 1. Ten je super :-) :-D Ale zase mi nepříjde úplně nejlepší udělat z kluka od mala... "šampóna".. :-D soudě dle těch póz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já bych neřekla, že by byl třeba odsouzenej k tomu být šampon ;) Prostě z něj maminka dělá frajera, tak co :)

   Vymazat
 2. Toho kluka už taky nějakou dobu sleduji a jsem z něj unešená :-) a souhlasím s tebou, proč by děti být hůře oblékáné než jejich rodiče:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Kez by se tak oblikali (nemyslim jen stylem, ale upravou a vkusem) i dnesni chlapi nad dvacitku. Nekteri obliknou co najdou pod posteli a je jim to fuk. Popravde celkove v CR starsi lide se neumí oblikat. To ze je nekdo v duchode nebo ma nadvahu atd neznamena ze se nemuze oblict pekne (a levne). Nebo o sebe aspon dbat a nesmrdet na pulku saliny. :D

  OdpovědětVymazat

Těším se na vaše komentáře! :-* Když budete chtít použít některé z mých fotek nebo se na něco zeptat, tak mě prosím kontaktujte na misinkoutek@gmail.com :)